пʼятниця, 12 червня 2009 09:17

"Лейкерс" вирвали перемогу в овертаймі

Четвертий матч фіналу чемпіонату НБА "Лос-Анджелес Лейкерс" - "Орландо Меджік" залишився за клубом з Лос-Анджелеса – 99:91 ОТ (20:24, 17:25, 30:14, 20:24, 12:4).

Ця перемога дозволила Кобі Брайанту і Ко вирватися вперед у фінальній серії з рахунком 3-1.

Початок гри склався не на користь клубу з Лос-Анджелеса, який пішов на велику перерву, поступаючись суперникові 12 очками - 37:49.

У третьому періоді все встало на свої місця, і, вигравши ігровий відрізок з дворазовою перевагою, "Лейкерс" нарешті знайшов свою гру.

Проте "Меджік" здаватися не збиралися - їх самовідданість стала запорукою того, що результат поєдинку вирішився в овертаймі, який, на розчарування "Орландо", залишився за досвідченішим супротивником.

Найрезультативнішим у складі переможців став Брайант, який записав собі в актив 32 очки, 7 підбирань і 8 передач за майже 49 хвилин гри. У два рази менше очок набрали По Газоль і Тревор Аріза. У складі "чарівників" відзначилися Хідо Туркоглу - 25 очок і Дуайт Ховард - 16 очок, 21 підбирань і 9 блок-шотів.

Наступний матч серії відбудеться в ніч з 14 на 15 червня.

НБА

Плей-офф

Фінал

Четвертий матч

Орландо - Лейкерс - 91:99 ОТ (24:20, 25:17, 15:30, 24:20, 4:12)

"Лейкерс" ведуть в серії 3-1.

За матеріалами Sports.ru, LiveSport.Ru

Зараз ви читаєте новину «"Лейкерс" вирвали перемогу в овертаймі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua