четвер, 25 лютого 2010 08:44

"Інтер" Моурінью обіграв "Челсі" Анчелотті

Міланський "Інтер" здобув перемогу в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти лондонського "Челсі". Матч, що пройшов у Мілані ввечері в середу, 24 лютого, закінчився з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

"Інтер" відкрив рахунок вже на третій хвилині матчу. Відзначився форвард господарів Дієго Міліто. Зрівняти рахунок лондонцям вдалося лише на 51-ій хвилині матчу завдяки точному удару івуарійського форварда "Челсі" Саломона Калу. Проте вже через чотири хвилини півзахисник "Інтера" Естебан Камб"яссо забив другий м"яч, який приніс міланцям перемогу в домашньому матчі.

Матч-відповідь між цими командами пройде в Лондоні 16 березня.

Раніше в середу свій перший матч в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів провів московський ЦСКА. Армійці грали в "Лужниках" з іспанською "Севільєю". Зустріч закінчилася внічию 1:1.