неділя, 01 квітня 2007 18:16

"Харків" здобуває третю поспіль перемогу

Олександр Гладкий

Після того як ФК "Харків" прийняв Володимир Безсонов, з командою стали відбуватися дивовижні перетворення: спочатку нульова нічия з "Металістом", а за нею три перемоги.

Сьогодні харків"яни в дуже непростому для себе матчі здобули виїзну перемогу над полтавською "Ворсклою" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі на 61 хвилині забив молодий форвард "Харкова" та молодіжної збірної України Олександр Гладкий. Цей гол став 10-м для нападника, який стає кращим бомбардиром чемпіонату.

Окремої історії заслуговує опис моментів у "Ворскли". Найбільш активними у полтавців були виконавці стандартів Кравченко та Главіна, відмінні шанси забити мали Груміч та Далкку. Але Худжамов в цей вечір не пропустив.

Останні 15 хвилин "Харків" грав у меншості. Проте вилучення Рожка не принесло дивідендів "Ворсклі".

"Ворскла" - "Харків" 0:1 (0:0)

Чемпіонат України з футболу. 20 тур.

1 квітня. Стадіон "Ворскла"

Арбітр: Євген Абросімов (Одеса)

"Ворскла": Пятов, Главіна, Стоян, Маркоскі, Лікіою (Груміч, 46), Кравченко, Левига (Далкку, 58), Цурри, Медведєв, Чижов, Ярмаш (Кондратюк, 82)

Головний тренер: Віктор Носов

"Харків": Худжамов, Соколенко, Комарницький, Панковець, Рожок, Березовчук, Овеков (Лошанков, 60; Гунчак, 78), Смалько, Городов, Рібейро (Чеберячко, 46), Гладкий

Головний тренер: Володимир Безсонов

Гол: Гладкий (61)

Попередження: Медведєв (71), Худжамов (91)

Вилучення: Рожок (74)

Зараз ви читаєте новину «"Харків" здобуває третю поспіль перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua