Четвер, 24 липня 2008 12:01

"Головне, що бій з Кличком відбудеться. Тільки не в Києві!" - промоутер Повєткіна

Менеджери Повєткіна категорично не хочуть, щоб бій з Кличком відбувся в столиці України. Промоутер Алєксандра Повєткіна Вілфрід Зауерланд розповів про перспективи бою з чемпіоном Володимиром Кличком:

"Саша свою роботу на шляху до бою за чемпіонський титул зробив. Тепер ми відправимо до IBF офіційний лист - заявку на бій з Кличком. Після цього у наших компаній буде чотири тижні на переговори. Якщо домовитися не вийде, тоді IBF протягом ще десяти днів вирішить, кому надати права на організацію бою. І тут вже хто більше заплатить", - наводить слова Зауерланда "Сегодня".

"На жаль, розклад призових не в нашу користь. Саша як претендент отримає лише 25 відсотків. При будь-якому результаті бою. Але головне, що цей бій нарешті відбудеться - в листопаді або навіть в жовтні. Тільки не у Києві! Це неможливо. Ми докладемо всі зусилля, щоб бій відбувся у Росії. Або у Німеччині, де і Повєткіна, і Кличка добре знають", - заявив Зауерланд.

Зараз ви читаєте новину «"Головне, що бій з Кличком відбудеться. Тільки не в Києві!" - промоутер Повєткіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода