субота, 05 червня 2010 14:25

"Філадельфія" зрівняла рахунок у фінальній серії Кубка Стенлі

Клуб "Філадельфія Флайерс" здобув перемогу над хокеїстами з "Чикаго Блекхокс" і зрівняв рахунок у фінальній серії розіграшу Кубка Стенлі, повідомляє офіційний сайт Національної хокейної ліги.

Матч відбувся у п'ятницю, 4 червня, у Філадельфії і завершився для "Флайерс" перемогою на домашньому льоду з рахунком 5:3. До кінця першого періоду "Філадельфія" вела з рахунком 3:1, але до фінальної п'ятихвилинки матчу відрив "Чикаго" скоротився до однієї шайби.

Тренерський штаб "Блекхокс" прийняв рішення замінити воротаря Анті Ніємі на польового гравця, однак результатів це не принесло і дозволило Джеффу Картеру на останній хвилині встановити остаточний рахунок у матчі.

Після перемоги "Філадельфії" рахунок у серії став 2:2. Обидві команди досі вигравали тільки на домашніх аренах. Наступний матч серії до чотирьох перемог відбудеться в неділю, 6 червня.

Плей-офф

Фінал

Четвертий матч

Філадельфія - Чикаго - 5:3 (3:1, 0:0, 2:2)

Рахунок у серії: 2-2.

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «"Філадельфія" зрівняла рахунок у фінальній серії Кубка Стенлі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua