неділя, 30 травня 2010 10:58

"Чикаго" виграв перший матч фіналу Кубка Стенлі

У ніч на 30 травня НХЛ відбувся перший матч фінальної серії плей-офф, в якій беруть участь "Філадельфія Флайерс" і "Чикаго Блекхоукс".

Зустріч цих команд завершилася з рахунком 6:5 на користь "Чикаго". Перемогу своїй команді приніс форвард "Блекхоукс" Томаш Копецькі, визнаний першою зіркою матчу.

Перший період першого матчу Кубка Стенлі завершився на користь "Філадельфії" (3:2), проте в другій двадцятихвилинці рахунок зрівнявся і став 5:5.

По ходу гри тренерський штаб "Філадельфії" замінив воротаря Майкла Лейтона, який парирував 15 з 20 кидків, на запасного голкіпера Брайана Буша. Він, однак, не зміг зберегти ворота "Флайерс" в недоторканності.

Вирішальну шайбу у ворота "Філадельфії" Томаш Копецькі закинув на дев'ятій хвилині третього періоду.

Рахунок у серії "Чикаго" - "Філадельфія" став 1:0. Друга гра фінальної серії плей-офф НХЛ відбудеться 31 травня, в понеділок, в Чикаго.

Плей-офф

Фінал

Перший матч

Чикаго - Філадельфія - 6:5 (2:3, 3:2, 1:0)

Рахунок у серії: 1-0.

За матеріалами Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Чикаго" виграв перший матч фіналу Кубка Стенлі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua