четвер, 16 серпня 2007 22:12

"Дніпро" зіграв внічию з ГКС

Дніпропетровський "Дніпро" щойно закінчив перший матч другого кваліфікаційного раунду Кубка УЄФА. На своєму полі лідер чемпіонату України зустрічався з польським ГКС.

Підопічні Олега Протасова пропустили першими. На 18-ій хвилині після розіграшу кутового відзначився нападаючий ГКС Уйек.

Подальший хід гри проходив за безупинної переваги "Дніпра". Гості могли подвоїти рахунок лише одного разу: на початку другого тайму. "Дніпро" ж, непогано комбінуючи, у завершальній стадії атак розраховував на картинні падіння своїх форвардів. Турецький арбітр, не "купився" на ни жодного разу.

Тільки за десять хвилин до закінчення зустрічі на ударній позиції опинився лідер "Дніпра" Сергій Назаренко. З району одинадцятиметрової позначки він пробив не надто вдало, зате сильно. Воротар ГКС Кузик зачепив м"яч, але і тільки - 1:1.

Повторний поєдинок відбудеться 30 серпня у польському Белхатуві.

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" зіграв внічию з ГКС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua