понеділок, 09 серпня 2010 10:06

"Дніпро" виграє, а Шевченко забиває п"яту гру поспіль. Результати 5 туру УПЛ

Сорокаградусна спека неабияк впливає на якість гри клубів Прем"єр-ліги, матчі якої розпочинаються набагато пізніше, ніж звичайно. Проте футболісти все одно не можуть тримати максимальні швидкості протягом усіх 90 хвилин ігрового часу. Втім, це не заважає фаворитам упевнено набирати очки.

Так, у суботу донецький "Шахтар" не залишив каменя на камені від оборони "Севастополя" (5:0), на добу окупувавши найвищий щабель турнірної таблиці. А у неділю хід у відповідь зробили "Дніпро" та "Динамо". Дніпропетровці в Сімферополі знайшли в собі сили, аби таки дотиснути місцеву "Таврію" - завдяки відмінному за виконанням обвідному удару Руслана Ротаня на 76-й хвилині.

А ось до цього забивати мали кримчани, проте найкращий їхній снайпер Олександр Ковпак не зміг переграти з 11-метрової позначки кіпера молодіжної збірної України Антона Каніболоцького. Останні ж 7 хвилин "Дніпро" взагалі грав у меншості через вилучення новобранця національної збірної Євгена Чеберячка. Мінімальний успіх - 1:0 повернув дніпрянам перший рядок у поточному чемпіонаті - в п"яти стартових турах команда Володимира Безсонова набрала максимум очок.

По одній нічиїй в своєму пасиві мають "Шахтар" і "Динамо", яке у цей вікенд вирвало перемогу в матчі з донецьким "Металургом". Тут вирішальний "постріл" залишився за капітаном киян Андрієм Шевченком, котрий забиває ось уже в п"ятому поспіль матчі чемпіонату.

Цього разу 33-річний форвард відзначився після відмінної передачі Артема Мілевського, який на 57-й хвилині вивів Шеву віч-на-віч із кіпером гостей - 1:0. У свою чергу "Металург" повинен був забивати ще до перерви, але нападник донеччан Мусавенкосі Мгуні не влучив із лінії штрафного майданчику в порожні ворота.

Ще в одному недільному поєдинку "Карпати" вичавили з себе перемогу над столичним "Арсеналом". Швидкий гол львів"янина Дениса Кожанова був відіграний з пенальті Максимом Шацьких, але вже на 4-й компенсованій хвилині велетень Батіста зробив те, чого від нього завжди очікують трибуни - 2:1.

Чемпіонат України, Прем"єр-ліга 5 тур

Карпати - Арсенал - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Кожанов (4), 1:1 - Шацьких (45, пенальті), 2:1 - Батіста (90).

Таврія - Дніпро - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Ротань (76).

Динамо Київ - Металург Д - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Шевченко (57).

Іллічівець - Металург З - 0:0 (0:0, 0:0)

Шахтар - ПФК Севастополь - 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Фернандіньо (26), 2:0 - Едуардо (42), 3:0 - Луїс Адріано (46), 4:0 - Коста (60), 5:0 - Морено (73).

ШАХТАР: Пятов, Срна, В. Шевчук, Чигринський, Ракицький, Хюбшман, Фернандіньо (Морено, 57), Жадсон (Алекс Тейшейра, 46), Вілльян, Коста, Едуардо (Луїс Адріано, 46).

ПФК СЕВАСТОПОЛЬ: Марущак, Шандрук, Піскун, Левандовські, Дуляй, Ференчак, Шевелюхін (Нудний, 64), Бредун, Салхі (Анд. Шевчук, 58), Зборовський, Худоб"як (Култишев, 80).

Попередження: Жадсон (36), Зборовський (52).

Волинь - Зоря - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Касьян (74).

Металіст - Ворскла - 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 0:1 - Краснопьоров (19), 1:1 - А. Воробей (40), 2:1 - Девіч (52, пенальті), 2:2 - Селін (55), 2:3 - Маркоскі (75) .

Оболонь - Кривбас - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Максимов (67), 1:1 - Котенко (74).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" виграє, а Шевченко забиває п"яту гру поспіль. Результати 5 туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua