неділя, 02 вересня 2007 19:19

"Дніпро" в Полтаві зазнає першої поразки в чемпіонаті

Полтавська "Ворскла" стала першою командою, яка в нинішньому сезоні змогла перемогти дніпропетровський "Дніпро". Що стосується підопічних Олега Протасова, то видно – гра на два фронти, чемпіонат України та Кубок УЄФА, вже зараз дала про себе взнаки.

"Ворскла" відкрила рахунок вже на 4-й хвилині: Главіна, отримавши м"яч з правого флангу, пробив без підготовки – 1:0.

Другий гол на рахунку Груміча, який переграв Кернозенко ударом головою – 2:0.

Промінець надії у футболістів "Дніпра" зажеврів після того, як Назаренко переграв Долганського дальнім пострілом – 2:1. Уникнути поразки гості могли за декілька хвилин до кінця матчу, але Дмитро Лепа з декількох метрів, пробиваючи головою, не потрапив в ворота.

"Ворскла" - "Дніпро" - 2:1 (1:0)

2 вересня. Полтава. Стадіон "Ворскла".

Суддя – Сергій Берізка (Київ).

"Ворскла": Долганський, Кулаков (Артюх, 84), Цуррі, Ярмаш, Главіна, Даллку, С. Кравченко, Медведєв, Пуканич (Климов, 68), Чижов, Груміч (Янузі, 90+1).

Головний тренер Анатолій Момот.

"Дніпро": Кернозенко, Шершун, Русол, Свідерський (Денисов, 54), Шелаєв, К. Кравченко (Бартулович, 35), Андрієнко, Назаренко, Канкава (Лепа, 72), Корніленко, Самодін.

Головний тренер Олег Протасов.

Голи: Главіна (4), Груміч (61), Назаренко (83).

Попередження: Ярмаш (68).

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" в Полтаві зазнає першої поразки в чемпіонаті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua