неділя, 21 березня 2010 17:43

"Динамо" Вороніна зіграло внічию з чвертьфіналістом Ліги Чемпіонів ЦСКА

Московський ЦСКА зіграв внічию з "Динамо" (0:0) в домашньому матчі 2-го туру російської Прем"єр-ліги.

Команди почали матч не в дуже високому темпі. Перший по справжньому небезпечний момент був створений лише на 33-й хвилині. Чеснаускіс навісив з лівого флангу, а партнер пробив в один дотик, потрапивши у поперечину воріт ЦСКА.

У звітній атаці Габулов врятував ворота після удару Дзагоєва, який вирішив перекинути голкіпера, але той кінчиками пальців дотягнувся до м"яча.

Наприкінці першого тайму Акінфєєв двічі врятував ворота ЦСКА після небезпечних виходів у виконанні Кокоріна і Комбарова. Самі армійці більше нічого не зуміли створити в першій половині матчу.

Другий тайм розвивався за сценарієм першого, хіба що небезпечних моментів стало ще менше. Лише на 79-й хвилині Акінфєєв якимось дивом виручив свою команди після удару практично з лінії воротарського майданчика. Наприкінці матчу армійці вирішили задовольнитися нічиєю, і практично тягнули час.

Після цього матчу "Динамо" на 2-му місці - 4 очки, а ЦСКА на 5-му місці - 4 очки.

За матеріалами LiveSport.ru

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" Вороніна зіграло внічию з чвертьфіналістом Ліги Чемпіонів ЦСКА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua