неділя, 18 квітня 2010 15:51

"Динамо" Вороніна не втримало перемоги над "Тереком"

Московське "Динамо" зіграло внічию з "Тереком" (1:1) у виїзному матчі 6-го туру російської Прем"єр-ліги.

Перший тайм команди провели в рівній боротьбі, створивши кілька гострих моментів біля воріт один одного, але Дикань і Габулов зуміли врятувати від голу. А на 60-й хвилині "Динамо" повело в рахунку. Від лінії штрафного майданчика надійшла передача Кокоріна на Самєдова, який пробив по воротах. М"яч від голкіпера прилетів до Комбарова, який з метра відправив його в порожні ворота - 1:0.

А через 4 хвилини "Динамо" залишилося в меншості. Ковальчик на фланзі збив капітана "Терека" і арбітр показав футболістові другу жовту картку, яка перетворилася на червону.

Рахунок залишався 1:0 аж до самого кінця матчу, але вже в доданий час у ворота "Динамо" був призначений пенальті - Садаева завалив у чужій штрафній Колодін. Одинадцятиметровий реалізував Лахіялов - 1:1.

Після цього матчу "Терек" на 5-му рядку - 9 очок, а "Динамо" на 12-му місці - 6 очок

Чемпіонат Росії

6-й тур

Терек - Динамо - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Д. Комбаров (60), 1:1 - Лахіялов (90 +6, пенальті).

Терек: Дикань, Уцієв (Садаєв, 68), Феррейра, Омельянчук, Ятченко, Лахіялов, Георгієв, Арсе, Маурісіо (Гвазава, 78), Асільдаров (Кацав, 87), Бракамонте.

Динамо: Габулов, Ковальчик, Вілкшир, Фернандес, Колодін, Гранат, Ребко (Ропотан, 79), Самєдов, Чеснаускіс (Д. Комбаров, 59), Кокорін (Сємшов, 66), Воронін.

Попередження: Ковальчик (44), Чеснаускіс (54), Феррейра (62), Д. Комбаров (90 +2), Самєдов (90 +5).

Вилучення: Ковальчик (64).

За матеріалами Livesport.ru

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" Вороніна не втримало перемоги над "Тереком"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua