четвер, 31 січня 2008 23:23

"Динамо" виграє Кубок Першого каналу у серії післяматчевих пенальті

Перемогою київського "Динамо" в Ізраїлі завершився третій за ліком Кубок Першого каналу.

Основний час поєдинку закінчився з рахунком 1:1. На 86-й хвилині Фернандіньо реалізував дуже сумнівний пенальті, але вже на третій доданій хвилині Юссуф зрівняв рахунок.

В доданий час Шацьких вивів "Динамо" вперед на 105-й хвилині, але Фернандіньо за три хвилини до кінця заробив пенальті, яке сам чітко реалізував - 2:2.

Відзначимо, що в доданий час швейцарський арбітр Буссака вилучив з поля трьох гравців: у "Динамо" Федоріва та Гіоане, у "Шахтаря" - Срну.

Серія післяматчевих пенальті закінчилась з рахунком 3:2 на користь "Динамо".

У складі киян 11-метрові удари реалізували Корреа, Гусєв та Мілевський, не реалізували - Шацьких (удар відбив П"ятов) та Алієв (повз ворота).

У складі "гірників" 11-метрові реалізували Фернандіньо та Вілліан, не реалізували Брандао, Адріано та Гай (всі удари відбив Шовковський).

Попередніми переможцями Кубка Першого каналу ставали: 2006 рік - "Шахтар" (Донецьк), 2007 рік - ЦСКА (Москва).

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" виграє Кубок Першого каналу у серії післяматчевих пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua