четвер, 05 серпня 2010 09:14

"Динамо" вдруге забило "Генту" три м"ячі

Після розгромної перемоги в першому матчі "Динамо" відправлялося до Бельгії в ранзі безумовного фаворита двоматчевої дуелі проти "Гента".

Втім, незважаючи на перевагу в три м"ячі за підсумками першого поєдинку, команда Валерія Газзаєва провела відмінний матч і здобула заслужену перемогу завдяки голам Дениса Гармаша, а також Артема Мілевського та Олега Гусєва, які повернулися після травм. Все, на що вистачило бельгійців, це гол престижу наприкінці матчу.

6:1 за сумою двох матчів - більш ніж упевнена перемога "Динамо", що дозволяє з оптимізмом очікувати раунду плей-офф найпрестижнішого клубного турніру. Але все-таки без ложки дьогтю в бочці меду не обійшлося.

Мова йде про травму Маграо, яку бразилець отримав на останніх хвилинах першого тайму. Жерсона забрали на ношах, а про ступінь серйозності пошкодження стане відомо в найближчі дні після повернення до Києва.

ГЕНТ - ДИНАМО - 1:3 (0:1)

Голи: Кулібалі (84) - Гармаш (32), Мілевський (54), Гусєв (89).

Гент: 29.Йоргачевіч, 3.Шулер, 4.Майрі, 13.Дуарте (23.Арбайтман, 46), 12.Томпсон, 14.Кустовіч (30.Любянкіч, 46), 31.Гронден, 8.Тійс - кап, 26.Лепойнт (7.Смолдерс, 68), 11.Ель Ганассі, 16.Кулібалі.

Динамо: 71.Бойко, 2.Сілва, 3.Бетао, 5.Вукоєвіч, 7.Шевченко - кап, 9.Ярмоленко (20.Гусєв, 77), 10.Мілевський, 17.Михалик, 19.Гармаш, 21.Маграо (30.Ель Каддурі, 43), 23.Єрьоменко (49.Зозуля, 67).

ФК "Динамо" (Київ)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" вдруге забило "Генту" три м"ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua