четвер, 20 вересня 2007 08:34

"Динамо" програло "Ромі"

Матчем проти "Роми" київське "Динамо" стартувало у цьогорічному розіграші групового турніру Ліги чемпіонів.

Уже на 9-й хвилині зустрічі точний удар Перроттти вивів римський клуб вперед. Господарі і надалі продовжували атакувати і в одному з моментів Жуан з семи метрів не влучив у ворота. "Динамівців" врятувала штанга.

У другому таймі кияни почали більше тримати м"яч, однак до серйозних загроз воротам суперника справа не доходила. Натомість Тотті подвоїв рахунок, а м"яч після удару Кассетті на останніх хвилинах влучив у перекладину.

Після виходу на поле Карлоса Корреа "Динамо" змогла створити кілька небезпечних моментів. Зокрема, небезпечно пробивав Марковіч, але Доні перевів м"яч на кутовий.

В іншому матчі групи "Манчестер Юнайтед" на виїзді переграв "Спортінг" (1:0). Гол на рахунку вихованця португальського клуба Кріштіану Роналду.

"Рома" - "Динамо" - 2:0 (1:0)

Арбітр: Алан Хамер (Люксембург)

"Рома": Доні, Кассетті, Мексес, Жуан (Феррарі, 82), Тонетто, Де Россі, Перротта, Аквілані (Пісарро, 83), Мансіні (Жюлі, 62), Таддеі, Тотті

"Динамо": Шовковський, Марковіч, Федоров, Гавранчіч, Ель-Каддурі, Михалик, Юссуф, Гусєв (Корреа, 71), Майкл (Ребров, 56), Шацьких, Бангура (Рінкон, 46)

Голи: Перротта (9), Тотті (70)

Попередження: Юссуф (29), Тонетто (64)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло "Ромі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua