неділя, 28 лютого 2010 15:12

"Чорноморець" впевнено обіграв "Таврію"

Одеський "Чорноморець" на своєму полі обіграв сімферопольську "Таврію" в матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу з рахунком 2:0.

Незважаючи на те, що "Таврія" з 4-ої хвилини грала вдесятьох (суддя вилучив Старцева за фол останньої надії), обидва м"ячі влетіли у сітку воріт гостей лише у другому таймі. На 75 хвилині Гришко головою замкнув навісну передачу. А остаточний рахунок у матчі на 90-й хвилині встановив Сауседо.

В паралельному матчі, який проходив у Києві, глядачі так і не побачили голів. "Оболонь" і "Арсенал" зіграли внічию - 0:0.

"Чорноморець" - "Таврія" - 2:0

Голи: Гришко 75", Сауседо 90"

"Чорноморець": 44. Паст, 5. Шандрук, 6. Леонардо Де Матос, 37. Гришко, 15. Ващук, 4. Бідненко, 11. Колесниченко В. (Мельник Вік. 74"), 18. Сауседо, 28. Ребенок, 70. Густаво (Левіга 63"), 25. Балашов (Діденко 85 ")

"Таврія": 1. Старцев М. (до 4"), 5. Маркович, 6. Джурічіч, 11. Монахов, 8. Корнєв, 19. Галюза (Луценко Е. 86"), 22. Любенович, 27. Голайдо, 9. Ковпак, 20. Гігіадзе (Стойко 8"), 28. Фещук (Ідахор 56")

Попередження: Шандрук 14", Бідненко 68", Сауседо 86"

Вилучення: Старцев М. 4"

"Оболонь" - "Арсенал" - 0:0

"Оболонь": 42. Товт, 6. Клименко, 7. Лозинський, 13. Яворський, 44. Конюшенко, 8. Сибіряков, 10. Рожок, 22. Куценко, 49. Котенко І., 88. Валеєв, 20. Іващенко А.

"Арсенал": 1. Рева, 4. Симоненко, 5. Шершун, 6. Шоава, 29. Єщенко, 13. Міколюнас (Мазілу 64"), 17. Богданов, 35. Грицай, 9. Закарлюка (Біто 79"), 11. Жоземар (Хомин 46"), 16. Шацьких