пʼятниця, 02 квітня 2010 08:34

"Бенфіка" перемогла "Ліверпуль", "Фулхем" - "Вольфсбург": результати Ліги Європи

У Лізі Європи у четвер, 1 квітня, відбулися перші матчі в рамках 1 / 4 фіналу. Результати зустрічей повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У Лісабоні місцева "Бенфіка" приймала англійський "Ліверпуль". Гості відкрили рахунок на самому початку матчу, проте потім залишилися вдесятьох і дозволили португальцям вирвати перемогу. Матч закінчився з рахунком 2:1, причому обидва голи господарі поля забили з пенальті.

В іншому примітному чвертьфінальному матчі зустрічалися дві іспанські команди: мадридський "Атлетіко" грав у гостях з "Валенсією". Гості зі столиці двічі виходили вперед, проте щоразу "Валенсії" вдавалося зрівняти рахунок. У результаті команди зіграли внічию - 2:2.

Нарешті, у двох інших чвертьфінальних матчах німецький "Гамбург" на своєму полі переграв "Стандард" з Бельгії (2:1), а англійський "Фулхем" з таким же рахунком обіграв вдома німецький "Вольфсбург".

Матчі-відповіді 1 / 4 фіналу Ліги Європи пройдуть 8 квітня.

Ліга Європи

1 / 4 фіналу

Перші матчі

Бенфіка Португалія - Ліверпуль Англія - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Аггер (9), 1:1 - Кардосо Марін (59, пенальті), 2:1 - Кардосо Марін (79, пенальті).

Вилучення: Бабел (31).

Гамбург Німеччина - Стандард Бельгія - 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Мбокані (31), 1:1 - М. Петрич (42, пенальті), 2:1 - ван Ністелрой (45).

Валенсія Іспанія - Атлетіко Іспанія - 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 0:1 - Форлан (59), 1:1 - М. Фернандеш (67), 1:2 - Лопес (72), 2:2 - Вілья (82).

Фулхем Англія - Вольфсбург Німеччина - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Замора (60), 2:0 - Д. Дафф (63), 2:1 - Мадлунг (89).

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «"Бенфіка" перемогла "Ліверпуль", "Фулхем" - "Вольфсбург": результати Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua