понеділок, 17 січня 2011 08:53

"Барселона" розгромила "Малагу", "Реал" втратив очки з аутсайдером: результати 19-го туру Примери

"Барселона" обіграла "Малагу" у домашньому матчі чемпіонату Іспанії і тепер випереджає "Реал", який зіграв свою зустріч внічию, на чотири очки.

Гра 19-го туру, що пройшла в неділю на стадіоні "Камп Ноу", завершилася впевненою перемогою синьо-гранатових з рахунком 4:1. У складі господарів точними ударами відзначилися Андрес Іньєста на 8-й хвилині, Давид Вілья (18, 74), Педро Родрігес (36). У гостей єдиний м'яч на 68-й хвилині забив португальський півзахисник Сержіу Дуда.

"Барселона", яка не знає втрати очок з 3 жовтня, набрала 52 очки і продовжує очолювати турнірну таблицю іспанської Примери. "Малага" з 17 очками перебуває на шістнадцятій сходинці.

Мадридський "Реал" розійшовся миром з "Альмерією" - 1:1. На 60-й хвилині господарів вивів вперед Хосе Леонардо Уллоа, на 77-й відзначився Естебан Гранеро. На 4-й доданій до другого тайму хвилині півзахисник "вершкових" Кріштіану Роналду потрапив у поперечину, виконуючи штрафний удар.

"Альмерія" з 14 очками залишається на останньому місці у Примері.

19-й тур

Атлетіко - Мальорка

17 січня. 22.00.

Спортинг Хіхон - Еркулес - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Баррал (1), 2:0 - Начо Касесе (31).

Сарагоса - Леванте - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Фернандес Аренас (45).

Хетафе - Реал Сосьєдад - 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - Хабі Прієто (10, пенальті), 0:2 - Грізманн (33), 0:3 - Аранбуру (88), 0:4 - Аранбуру (90).

Вільярреал - Осасуна - 4:2 (1:0, 3:2)

Голи: 1:0 - Марко Рубен (22), 1:1 - Вадоц (47), 2:1 - Кані (50), 3:1 - Капдевіла (65), 3:2 - Кальєха (71), 4: 2 - Гонсало (84).

Атлетік - Расинг - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Хаві Мартінес (7), 2:0 - Муніаін (10), 2:1 - Іван Болад (74).

Вилучення: Мунітіс, 90 (Расинг).

Севілья - Еспаньол - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Хосе Кальехон (41), 0:2 - Хосе Кальехон (78), 1:2 - Негредо (90).

Барселона - Малага - 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Іньєста (8), 2:0 - Вілья (18), 3:0 - Педро (36), 3:1 - Дуда (68), 4:1 - Вілья (74).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес (Адріано, 27), Пуйоль, Піке, Абідаль, Хаві, Бускетс, Іньєста (Афеллай, 82), Вілья, Мессі, Педро (Боян, 82).

Альмерія - Реал - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Ульоа (60), 1:1 - Гранеро (77).

РЕАЛ: Касільяс, Арбелоа, Альбіоль (Гранеро, 65), Рамос, Марсело (Карвалью, 65), Хедіра, Алонсо, Ді Марія, Озіл, Кака (Бензема, 54), Роналду.

Валенсія - Депортиво - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Матьє (78), 2:0 - П. Ернандес (90).

Снайпери: Роналду ("Реал") - 22, Мессі (Барселона) - 18, Вілья (Барселона) - 14, Льоренте (Атлетік) - 11, Нілмар (Вільярреал), Педро (Барселона) - по 10, Россі (Вільярреал), Трезеге ( Еркулес) - по 9.