неділя, 31 жовтня 2010 12:58

"Барселона" декласувала "Севілью", "Реал" обіграв "Еркулес"

Футбольні клуби "Барселона" і мадридський "Реал" здобули перемоги у дев'ятому турі чемпіонату Іспанії з футболу.

"Барселона" на своєму полі розгромила "Севілью" з рахунком 5:0. Дублем у цій зустрічі відзначилися Ліонель Мессі (четверта і 64-а хвилини) і Давид Вілья (24-ті і 90-а хвилини). Ще одним автором гола став Даніел Алвес (52-а хвилина).

"Реал" у гостях узяв гору над "Еркулесом" з Аліканте - 3:1. У складі переможців відзначилися Анхель ді Марія (52-а хвилина) і Кріштіану Роналду (82-я і 87-а). Єдиний гол за господарів забив Давид Трезеге (третя хвилина).

У турнірній таблиці чемпіонату Іспанії лідирує "Реал" (23 очки), "Барселона" (22 очки) знаходиться на другому місці.

Еркулес - Реал - 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - Трезеге (3), 1:1 - Ді Марія (52), 1:2 - Роналду (82), 1:3 - Роналду (86).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Карвалью, Пепе (Бензема, 76), Марсело, Хедіра, Алонсо, Роналду, Озіл (Арбелоа, 83), Ді Марія, Ігуаїн (Альбіоль, 84).

Барселона - Севілья - 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Мессі (5), 2:0 - Вілья (24), 3:0 - Дані Алвес (53), 4:0 - Мессі (64), 5:0 - Вілья (89).

"Барселона": Вальдес, Дані Алвес, Пуйоль (Коррейя, 66), Піке, Абідаль, Хаві (Маскерано, 60), Бускетс, Іньєста, Педро (Кркіч, 60), Мессі, Вілья.

Севілья: Варас, Конко, Алексіс, М. Касерес, Родрігес Луна, Ренато, Ромарік, Перотті (Зокора, 46), Капель, Кануте (А. Негредо, 69), Фабіано (Дабо, 46).

Попередження: Кануте (22), Пуйоль (29), Алексіс (29), Конко (41).

Вилучення: Конко (45).