четвер, 13 травня 2010 13:17

"Атлетіко" перейняв минулорічний трофей "Шахтаря" (ФОТО)
24

Вчора, у німецькому Гамбурзі відбувся фінальний матч Ліги Європи між лондонським "Фулхемом" і мадридським "Атлетіко". Матч завершився перемогою іспанського клубу з рахунком 2:1.

Рахунок відкрив на на 32-й хвилині матчу уругвайський форвард мадридців Дієго Форлан. Вже через п'ять хвилин гравець лондонського клубу Саймон Девіс зрівняв рахунок.

Вирішальний гол був забитий вже на 116-й хвилині матчу. Його автором став також Дієго Форлан. У якості "бонуса" форвард отримав ще й "гірчичник" за зняту футболку, але він ніяк не зміг затьмарити радість форварда і його партнерів від довгоочікуваної перемоги на євроарені, адже до цього "Атлетіко" святкував успіх у аж у 1962 році, коли мадридці зуміли завоювати Кубок володарів кубків.

Зараз ви читаєте новину «"Атлетіко" перейняв минулорічний трофей "Шахтаря" (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua