Ексклюзиви
вівторок, 08 березня 2016 19:46

П'ята партія між Музичук та Хоу закінчилася нічиєю
9

Фото: lviv2016.fide.com

У Львові відбулася п'ята партія матчу за титул чемпіонки світу з шахів між діючою володаркою корони Марією Музичук і лідером світового рейтингу ФІДЕ, триразовою чемпіонкою світу з Китаю Хоу Іфань.

Українка грала чорними фігурами і не дозволила суперниці скористатися перевагою кольору. Опонентки погодилися на нічию після 33-го ходу. Всього дівчата провели вже п'ять партій, кожну з яких відкривали відомі особистості. Цього разу партію починали футболісти львівських "Карпат" Ігор Худоб'як і Володимир Костевич.

Три з перших чотирьох поєдинків завершилися внічию, а одного разу перемогу святкувала Хоу Іфань. Загальний рахунок протистояння - 3:2 на користь китаянки. Наступна партія стартує завтра, 9 березня, а відкриє її головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу.

Нагадаємо, призовий фонд фінального матчу становить 200 тисяч доларів, з яких переможниця отримає 120 тисяч.

Зараз ви читаєте новину «П'ята партія між Музичук та Хоу закінчилася нічиєю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути