субота, 16 жовтня 2021 19:13

Провал Супряги: чому "Динамо" розтрощило ФК "Львів"

Владислав Супряга виступає за "Динамо" із 2018 року. Фото: ФК "Динамо" Київ

У матчі одинадцятого туру чемпіонату України "Динамо" в гостях перемогло ФК "Львів" - 4:1.

Що потрібно знати про гру на "Арені Львів"?

Ротація від Луческу. Наставник "Динамо" залишив у запасі Сидорчука, Забарного та Шапаренка, які провели всю гру на лаві запасних.

Ігрова перевага "Динамо". Гості грали першим номером та володіли територіальною перевагою, а господарі діяли через контратаки.

Монзуль поставила пенальті у ворота "Динамо". Арбітриня після перегляду відеоповтору побачили гру рукою Миколенка у власному штрафному майданчику.

"Динамо" вирішило питання переможця у кінці першого тайму. За сім останні хвилин першого тайму, кияни не тільки зрівняли рахунок, але і вийшли вперед.

Красивий гол Циганкова. Лідер "Динамо" вивів свою команду красивим ударом у дев'ятку воріт суперника.

Луческу дав можливість перепочити лідерам "Динамо"

Провал Супряги. Нападник "Динамо" вийшов в стартовому складі. На початку гри втратив хороший момент. Під час матчу отримав критику від Луческу. Наставник киян не став чекати перерви та заміни нападника.

Дубль Гармаша. Денис вийшов замість Супряги та зміг забити двічі.

Закономірна перемога "Динамо". Кияни просто були сильніші. Хотіли здобути три очки малими силами, але пропущений гол став подразником, який призвів до розгрому суперника.

Після перемоги над ФК "Львів" команда Мірчі Луческу повернула собі лідерство у чемпіонаті. Кияни на три очки випереджають "Шахтар".

У наступному турі динамівці зіграють проти "Дніпра-1". Матч відбудеться 24 жовтня. Звіт про гру читайте на нашому сайті.

20 жовтня "Динамо" в рамках Ліги чемпіонів зіграє проти "Барселони". Початок гри о 19:45.

Зараз ви читаєте новину «Провал Супряги: чому "Динамо" розтрощило ФК "Львів"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua