неділя, 17 червня 2012 21:42

Португалія-Нідерланди - 2:1

Добрий вечір, шановні читачі Gazeta.ua. Запрошуємо Вас на онлайн-трансляцію поєдинку групи В Португалія-Голландія, який розпочнеться через кілька хвилин на харківському стадіоні "Металіст".

Програвши черзі Данії (0:1) і Німеччини (1:2), "помаранчеві" опинилися в тому положенні, коли далеко не все залежить від них: потрібно не тільки обіграти португальців з різницею в два м'ячі, але ще й сподіватися на програш данців німцям в паралельному матчі, який пройде у Львові і, до речі, теж буде транслюватися на нашому сайті. Португальці теж можуть вийти у чвертьфінал за умови не тільки своєї перемоги, а й того, що данці не візьмуть гору з різницею в один м'яч. Нічия влаштує Португалію за умови, що Данія не переможе. Крім того, Роналду і компанія можуть програти і вийти до чвертьфіналу в разі поразки данців.

Команди вже на полі, лунають гімни Голландії та Португалії.

Гра розпочалася.

3 - Перша небезпечна атака голландців з ударом по воротах, але мимо.

7 - Кріштіану Роналду пробиває штрафний з 30 метрів - вище воріт!

11 - ГООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Гол забив після передачі Робена гарним ударом у кут воріт Ван Дер Варт!

15 - Ух, який момент! Роналду міг зрівняти рахунок. Пробив низом поряд зі стійкою.

18 - Коштіга вийшов віч-на-віч з воротарем, пробив, але останній зміг переправити м'яч після удару португальця на кутовий.

21 - Гра проходить на зустрічних курсах. Частіше гостро атакують португальці. Голландці відповідають небезпечними контратаками.

23 - Роналду! Пробив з 5 метрів головою прямо в руки воротаря.

27 - Снейдер пробив здалеку. Голкіпер на місці.

28 - ГООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Перший свій гол на Євро-2012 забив Кріштіану Роналду! Після точного розрізного пасу Перейри, Роналду вийшов один на ворота й обіграв воротаря.

30 - Нані міг вивести свою команду вперед, але трохи завадило точності його удару здалеку.

33 - Португальці розігралися не на жарт, обсіли ворота голландців і проводять атаку за атакою.

37 - Штрафний пробили португальці. Велозу намагався закрутити з кута штрафного майданчика у ворота. Вище поперечини.

40 - Голландці відповіли штрафним. Далеко до воріт було, тому м'яч спокійно забрав голкіпер.

42 - Роналду фінтить, накручує трьох, але б'є з кута штрафного мимо воріт.

Перший тайм завершено. ПЕРЕРВА.

Гра поновилася. Команди вийшли на поле без замін.

48 - Португальці атакують, б'ють по воротах - неточно.

51 - Небезпечний навіс здійснюють голландці, м'яч у руках голкіпера.

52 - Грубий підкат Віллемса, за що йому арбітр показує жовту картку.

55 - Гра ніби заспокоїлася. Боротьба проходить у центрі поля.

57 - Снейдер виконав штрафний. Навісив у карний майданчик суперника, але ніхто не зміг пробити по воротах.

60 - Коштіга забив гол, але боковий арбітр зафіксував офсайд!

64 - Нелсон Олівейра (Португалія) виходить на поле. Він замінює Поштігу.

66 - Стрімка контратака португальців, Коентрау сильно пробив, воротар відбив.

68 - Заміна в Нідерландів. Замість Віллемса на полі з'явився Ібрахім Афеллай.

70 - Ван Персі отримує жовту картку за грубу гру.

71 - Вимушена заміна в Португалії! Замість травмованого Рауля Мейрелеша на поле вийшов Куштодіу.

73 - Португалія ледь не забила гол. Голкіпер неймовірним сейвом рятує команду.

73 - ГООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Дубль у матчі робить Роналду! Після дуже швидкої контратаки й перепасовок у результаті м'яч доходить до Кріштіану, а той сильним ударом низом у ближній кут посилає м'яч у ворота.

79 - Португальці проводять атаку за атакою. Голландці поки що відбиваються.

82 - Який момент! Ван Дер Варт чудово пробив з-за меж штрафною - м'яч влучив у стійку.

85 - Контратака Португалії! Вийшли 3 в 3. Нані м'яко перекидав голкіпера, але перекинув і ворота.

87 - Остання заміна в Португалії. Нані сідає на лавку, замість нього на поле виходить Роланду.

89 - Ван Персі ледь не зрівняв рахунок у матчі. Пробив гостро, але трішки не точно.

90 - Чергова стрімка контратака збірної Португалії. Роналду сильно б'є здалеку - стійка.

91 - Арбітр додає 4 хвилини.

92 - Жовта картка Перейрі за фол проти Роббена.

94 - Остання атака Голландії. Ван Персі мав момент, голкіпер перший на м'ячі.

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

Підсумковий рахунок поєдинку Португалія-Нідерланди - 2:1.

Таким чином Португалія виходить у чвертьфінал із 2-го місця в групі, де зіграє зі збірною Чехії.

Зараз ви читаєте новину «Португалія-Нідерланди - 2:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua