середа, 13 червня 2012 21:15

Дубль Бендтнера не врятував Данію в матчі з Португалією

Бендтнер двічі забив португальцям. Фото: sovsport.ru

У рамках другого туру Євро-2012 в групі В збірна Португалії у Львові обіграла Данію з рахунком 2:3.

На 25 хвилині Пепе забив після подачі з кутового, а потім на 36-й Поштіга замкнув простріл Нані.

Під завісу першого тайму Ніклас Бендтнер, який проводив ювілейний 50-й матч за збірну Данії, відіграв один м'яч, а на 80-й хвилині зробив рахунок рівним.

Переможний гол португальці забили на 87-й хвилині - відзначився Варела, для якого цей забитий м'яч став другим за збірну.

Данія - Португалія - ??2:3

Голи: Ніклас Бендтнер, 41, 80 - Пепе, 25, Елдер Поштіга, 36, Сильвестр Варела, 87

"Данія": Стефан Андерсен, Даніель Аггер, Ларс Якобсен, Симон Кьер, Симон Поульсен, Вілльям Квіст, Крістіан Еріксен, Мікаель Крон-Делі, (Лассе Шоне, '90), Нікі Зімлінг, (Якоб Поульсен, '17), Ніклас Бендтнер, Денніс Роммедаль, (Тобіас Міккельсен, '60)

"Португалія": Руй Патрісіу, Бруно Алвеш, Жоау Перейра, Пепе, Нані, (Роландо, '89), Фабіу Коентрау, Жоау Моутінью, Мігель Велозу, Кріштіану Роналду, Елдер Поштіга, (Нельсон Олівейра, '64), Рауль Мейрелеш, (Сильвестр Варела, '84)

Зараз ви читаєте новину «Дубль Бендтнера не врятував Данію в матчі з Португалією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua