вівторок, 26 березня 2019 08:55

Португалія знову не виграє, Франція бере реванш в Ісландії. Результати матчів понеділка кваліфікації до Кубка Європи 2020

Кріштіану Роналду не зміг дограти матч проти Сербії через травму. Фото:fpf.pt

У відбірковому матчі на чемпіонат Європи-2020 збірна Португалії на своєму полі зіграла внічию з Сербією.

Вже на самому початку матчу гості заробили пенальті, який упевнено реалізував Душан Тадич. Португальці ще до перерви змогли зрівняти рахунок зусиллями Данилу Перейри.

Цікаво, що в середині першого тайму поле покинув Кріштіану Роналду через травму.

Португалія - ​​Сербія 1:1

Голи: Данілу 42 - Тадіч 7 (пен.)

У матчі другого туру відбіркового раунду до Євро-2020 Франція вдома перемогла Ісландію (4: 0).

Господарі вийшли вперед вже на 12-й хвилині матчу. Самюель Юмтіті головою замкнув подачу Киліана Мбаппе.

В середині другого тайму Олів'є Жиру подвоїв перевагу французів, а через десять хвилин Мбаппе забив третій гол господарів поля. Франція на цьому не зупинилася, і на 84-й хвилині Антуан Грізманн встановив остаточний рахунок в матчі.

Франція - Ісландія 4:0

Голи: Умтіті 12, Жиру 68, Мбаппе 78, Грізманн 84

Чорногорія - Англія 1:5

Голи: Вешовіч (17) - Кін (30), Барклі (38, 59), Кейн (71), Стерлінґ (80)

Андорра - Албанія 0:3

Голи: Садіку 21, Балай 87, Абраші 90+6

Косово - Болгарія 1:1

Голи: Зенелі (61) - Божиков (39)

Туреччина - Молдова 4:0

Голи: Калдирим (24 хв.), Тосун (26 хв.), Тосун (53 хв.), Айхан (70 хв.)

Свій наступний матч збірна України проведе 7 червня проти Сербії.

Зараз ви читаєте новину «Португалія знову не виграє, Франція бере реванш в Ісландії. Результати матчів понеділка кваліфікації до Кубка Європи 2020». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua