неділя, 02 липня 2017 17:58

Португалія без Роналду виграла "бронзу" Кубка Конфедерацій

Португалія переграла Мексику в овертаймі

Збірна Португалії з футболу в додатковий час завдала поразки команді Мексики в матчі за третє місце Кубка конфедерацій-2017.

Недільна гра в Москві на стадіоні "Спартак" завершилася перемогою португальців з рахунком 2:1. В основний час голи забили португалець Луїш Нету, зрізавши на 54-й хвилині м'яч у власні ворота після прострілу Хав'єра Ернандеса. А Пепе вразив ворота Гільєрмо Очоа в компенсований час. На 16-й хвилині форвард португальців Андре Сілва не реалізував пенальті.

Перемогу збірній Португалії в додатковий час приніс Адрієн Сілва, який забив м'яч з пенальті на 104-й хвилині гри.

Обидві команди закінчували зустріч у меншості - у португальців червону картку отримав Нелсон Семеду (106-я хвилина), у мексиканців вилучення заробив Рауль Хіменес (112).

На 120-й хвилині головний арбітр матчу вилучив з лави запасних головного тренера мексиканців Хуана Карлоса Осоріо.

Форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду не взяв участі у матчі. Тренерський штаб дозволив гравцеві мадридського "Реала" поїхати, щоб побачити своїх новонароджених дітей.

У Роналду народилася двійня від сурогатної матері. Близнюки Єва і Матео народилися на західному узбережжі США. У 32-річного футболіста вже є син від сурогатної матері - 6-річний Кріштіану Роналду-молодший.

Пізніше в неділю в Санкт-Петербурзі відбудеться фінальна гра турніру, в якій зустрінуться збірні Німеччини і Чилі.

Зараз ви читаєте новину «Португалія без Роналду виграла "бронзу" Кубка Конфедерацій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua