середа, 30 листопада 2022 23:02

Польща програла Аргентині, однак вийшла до 1/8 фіналу чемпіонату світу

Увечері в середу, 30 листопада, визначилися ще два учасники 1/8 фіналу чемпіонату світу 2022 року з футболу.

У групі C в останньому турі між собою грали Польща й Аргентина, а також Мексика й Саудівська Аравія.

Аргентинцям потрібна була лише перемога, щоб фінішувати першими в квартеті. Поразка від саудитів у першому матчі сплутала фаворитам усі плани.

"Біло-голубі" повністю контролювали ситуацію на полі в першому таймі. Навіть заробили пенальті, проте Ліонель Мессі не переграв Войцеха Щенсного. Голкіпер відбив уже другий удар з 11-метрової позначки на турнірі.

Мексиканці також мали перевагу в паралельному поєдинку. Та відкрити рахунок до перерви жодна з чотирьох команд не зуміла.

Фаворити синхронно відзначилися на початку других таймів. За Аргентину забив Алексіс Макаллістер, а за Мексику ‒ Енрі Мартін. А згодом Луїс Чавес наблизив мексиканців до 1/8 фіналу.

Питання про переможця групи зняв нападник аргентинців Хуліан Альварес на 67-й хв. Команда Мессі вже ж стала першою після перемоги 2:0.

Мексика й Польща за такого розкладу мали по чотири очки, а також однакову кількість забитих і пропущених м'ячів. Поляки були вище в таблиці, бо за три поєдинки у них менше жовтих карток.

Мексиканці забили ще два голи, проте їх не зарахували через офсайди. Команда з усіх сил намагалася атакувати. Й у підсумку поплатилася за це та пропустила від Салема Аль-Давсарі. Перемога 2:1 залишила Мексику за бортом мундіалю.

Автор: fifa.com
  Підсумкове становище в групі C ЧС-2022

В 1/8 фіналу Аргентина зіграє з Австралією 3 грудня.

Польща гратиме з Францією 4 грудня.

Зараз ви читаєте новину «Польща програла Аргентині, однак вийшла до 1/8 фіналу чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua