середа, 30 листопада 2022 19:04

Австралія вибила Данію з ЧС-2022, Франція сенсаційно програла Тунісу

У середу, 30 листопада, груповий етап чемпіонату світу 2022 року завершили футбольні збірні групи D.

Франція, яка гарантувала вже собі вихід до плейоф, зустрічалася з Тунісом, а Австралія – з Данією.

У перших таймах команди голів не забили. Чинні чемпіони світу взагалі жодного разу не пробили в площину воріт суперників.

Обидві європейські збірні більше володіли м'ячем, однак пропустили.

За Туніс на 58-й хвилині відзначився Вагбі Хазрі, а за Австралію на 60-й хвилині – Метью Лекі.

Для австралійців цей гол означав, що саме вони посядуть друге місце.

Дідьє Дешама поразка від Тунісу не влаштовувала, тому він випустив на поле лідерів.

Французи зуміли відігратися на 98-й хвилині, проте після перегляду VAR гол Антуана Ґрізманна скасували чи то через офсайд, чи то через порушення правил. І Туніс здобув сенсаційну перемогу – 1:0.

З аналогічним рахунком Австралія здолала Данію та вийшла в 1/8 фіналу.

Автор: fifa.com