вівторок, 13 серпня 2013 08:47

Поки без медалей: всі чемпіони третього дня чемпіонату світу з легкої атлетики

12 серпня у Москві завершився третій день чемпіонату світу з легкої атлетики. Було розіграно шість комплектів нагород.

У бігу на 110 м з бар'єрами золото виграв американець Девід Олівер з кращим результатом сезону у світі (13,00), срібло - його співвітчизник Райан Вілсон (13,13), бронза дісталася росіянину Сергію Шубенкову (13,24).

Українці у цій дисципліні на чемпіонаті світу не представлені.

У стрибках з жердиною чемпіоном світу став німець Рафаель Хольцдеппе, який з першої спроби взяв висоту 5,89 м і обійшов олімпійського чемпіона з Франції Рено Лавіллені (5,89), який став срібним призером. Бронза в активі німецького стрибуна Бьорна Отто (5,82).

Українці Олександр Корчмід (5,40), Іван Єрьомін (5,40) і Владислав Ревенко (5,40) завершили виступ на етапі кваліфікації.

У метанні молота переміг з найкращим результатом сезону у світі поляк Павло Файдек (81,97 м). Срібло в угорця Кріжтіана Парша (80,30), бронза - у чеха Лукаша Меліха (79,36).

Українець Євген Виноградов з результатом 72,90 м у фінал не пробився, у кваліфікації він був 18-м.

У жінок в бігу на 100 м перемогла Шеллі-Енн Фрезер-Прайс з Ямайки з кращим результатом сезону у світі 10,71 секунди, випередивши Мюріель Ауре з Кот-д'Івуара (10,93) та американку Кармеліту Джетер (10,94) .

Українки Наталія Погребняк та Олеся Повх до фіналу не пройшли, показавши у півфіналі 18-й (11,36) та 22-й (11,43) результати відповідно.

У бігу на 400 м тріумфувала британка Крістін Охурогу (49,41), випередивши Аманту Монтшо (фотофініш) з Ботсвани (49,41). Бронзу завоювала росіянка Антоніна Кривошапка (49,78).

Українка Наталія Пигида вийшла у півфінал з особистим рекордом (51,17). У півфіналі його поліпшила (51,02), але все одно у фінал пробитися не змогла.

У штовханні ядра перемогла новозеландка Валері Адамс (20,88 м), захистивши титул чемпіонки світу. Срібло в активі німкені Христина Шванітц (20,41), бронза - у китаянки Гон Ліцзяо (19,95).

Українка Галина Облещук зайняла дев'яте місце (17,92). Друга українка Ольга Голодна до фіналу не пробилася, зайнявши у кваліфікації 21-е місце (17,21).

Після трьох днів змагань українці поки на п'єдестал не піднімалися. Лідерство зберегла збірна США з шістьма медалями - трьома золотими, двома срібними та однією бронзовою. На другу позицію вийшла команда Ямайки (2-0-1), на третю - збірна Великої Британії (2-0-0), четверте місце займає команда Німеччини (1-2-1), Ефіопія і Кенія опустилися з лідерських позицій і ділять п'яте місце (за 1-1-1).