понеділок, 29 листопада 2021 08:49

Чому раніше не звільнили Сульшера?"Ман Юнайтед" зупинив "Челсі"

Джейдон Санчо вперше забив в АПЛ. Фото: REUTERS

У центральному матчі 13-го туру чемпіонату Англії "Челсі" на своєму стадіоні не зміг обіграти "Манчестер Юнайтед" - 1:1.

У першому таймі команда Томаса Тухеля створили кілька хороших можливостей для взяття воріт, але надійно зіграв воротар гостей Давид Де Хеа.

А після перерви гості вийшли вперед після того, як Джейдон Санчо скористався помилкою Жоржиньо.

Півзахисник збірної Італії реабілітувався у середині другого тайму, коли реалізував пенальті та зрівняв рахунок.

"Ман Юнайтед" зміг відібрати очки у лідера АПЛ. "Червоні дияволи" не програють після відставки Уле Гуннара Сульшера. Виконувачем обов'язків наставника команди є Майкл Каррік. Його має замінити Ральф Рангнік.

"Челсі" набрав 30 очок та залишився на першому місці турнірної таблиці АПЛ. "МС" відстає на одне очко, а "Ліверпуль" на два.

"Манчестер Юнайтед" займає восьмому" позицію, в активі "червоних дияволів" 18 очок.

У наступному турі англійської Прем'єр-ліги "Челсі" на виїзді зіграє проти "Вотфорда", а "Манчестер Юнайтед" прийматиме "Арсенал".

Зараз ви читаєте новину «Чому раніше не звільнили Сульшера?"Ман Юнайтед" зупинив "Челсі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua