вівторок, 05 березня 2013 18:29

"Після матчу "МЮ" — "Реал" я хотів би опинитися на місці Алекса Фергюсона" – Федорчук

Перша гра "Реала" і "МЮ" закінчилась внічию - 1:1 ФОТО: Reuters

Через кілька годин розпочнеться центральний матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. "Манчестер Юнайтед" прийматиме "Реал". Поєдинок у Мадриді закінчився внічию — 1:1. Тож англійці до стартового свистка мають перевагу виїзного гола.

Колишній головний тренер сімферопольської "Таврії" Олег Федорчук перед повторним матчем розповів нам, що б він зробив на місці Алекса Фергюсона та Жозе Моуріньйо.

Якби я був Фергюсоном

1. Попросив би частіше використовувати довгі передачі у зони флангових оборонців "Реала". Це слабке місце мадридців.

2. Ні в якому разі не йшов би вперед з перших хвилин. Якщо рахунок до 20-ї хвилини буде 0:0, це на користь "МЮ" — мадридці розкриватимуться.

3. Не випускав би Гіггза з перших хвилин. Це "джокер" на заміну

4. Попросив би зустрічати Криштіану Роналду вдвох. Наказав би Рафаелю частіше йти в атаках, щоб Роналду якомого більше був без м'яча, бігав за ним

5. Сказав би Робіну ван Персі, що зараз він — четвертий футболіст світу. І якщо вдало зіграє сьогодні — стане третім

Якби я був Моуріньйо

1. Пішов би вперед з перших хвилин

2. Залишив би Пепе на лаві запасних. Він не готовий на сто відсотків для таких матчів після травми і курсу лікування.

3. Якщо рахунок буде 0:0 хвилині на 50-й, випускав би Кака. Бразилець уже не топ-гравець, але чітко працює з м'ячем і головне — може класно вдарити з-за меж карного майданчику.

4. Поставив би в стартовий склад Бензема, а не Ігуаїна. Француз виконує більший обсяг роботи, краще виграє перший м'яч, коли його вводить воротар.

5. Ді Марія та Озіл мають частіше брати гру на себе і заробляти штрафні удари для Криштіану.

Після матчу

Підтримуватиму "Реал". Але маю відчуття, що чвертфіналістом стане "МЮ". Тому після гри хотів би опинитися на місці шотландського тренера, а не португальця.

Зараз ви читаєте новину «"Після матчу "МЮ" — "Реал" я хотів би опинитися на місці Алекса Фергюсона" – Федорчук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua