Молдавські вболівальники вивісили прапор України під час матчу збірних Молдови та Росії у відборі на Євро-2016 у Кишиневі. Поєдинок завершився перемогою збірної Росії з рахунком 2:1.
Фанати збірної Молдови вивісили український прапор за воротами голкіпера росіян Ігоря Акінфєєва і співали відому пісню про Путіна.
На 60-й хвилині головний арбітр призупинив матч на одну хвилину, під час якої диктор по стадіону попросив уболівальників не використовувати шумові гранати і фаєри.
Перед матчем група російських фанатів побилася з демонстрантами в Кишиневі.
Команда Леоніда Слуцького гарантувала собі як мінімум участь у стикових матчах турніру. Перед заключним туром росіяни займають друге місце в групі G, в їх активі 17 очок. Заключний для Росії матч відбіркового раунду з Чорногорією пройде 12 жовтня у Москві.




















Коментарі
4