субота, 27 листопада 2021 18:12

Першу гонку біатлонного сезону виграв сенсаційний норвежець

Легрейд минулого року втратив перемогу в Кубку в останній гонці. Фото: РІА "Новості"

На першому етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді (Швеція) завершилися чоловічі індивідуальні перегони. Перемогу здобув норвежець Стурла Холм Легрейд, котрий не припустився промахів на чотирьох вогневих рубежах. Другий результат показав його співвітчизник Тар'єй Бйо. Третім став француз Симон Дестьє. Призери припустилися двох промахыв, додавши до свого підсумкового часу дві хвилини.

Найкращим серед українців був Антон Дудченко – 22 місце. Дмитро Підручний прийшов 28-м. За межами залікової зони фінішували дебютант Денис Насико – 41 місце, Богдан Цимбал – 57-е та Андрій Доценко – 77-е.

Раніше жіночу індивідуальну гонку виграла чешка Маркета Давидова.

Завтра в Естерсунді пройдуть спринтерські перегони у чоловіків та жінок. Торік Великий кришталевий глобус виграли норвежці Йоганнес Бйо та Тіріль Екгофф.

Зараз ви читаєте новину «Першу гонку біатлонного сезону виграв сенсаційний норвежець». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua