субота, 27 листопада 2021 15:03

Чешка виграла першу біатлонну гонку сезону

Давидова відстрілялася чисто. Фото: Twitter

В Естерсунді (Швеція) у жінок пройшла перша гонка сезону-2021/2022 на Кубку світу. Біатлоністки пробігли індивідуалку на 15 км із чотирма вогневими рубежами.

Перемогу в першій гонці олімпійського сезону здобула чешка Маркета Давидова, друге місце посіла австрійка Ліза Тереза ​​Хаузер, третє – німкеня Денізе Херрман.

У гонці виступили 4 українки – Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Катерина Бех.

Найкращою серед українок була Валентина Семеренко з одним промахом –17 місце. Юлія Джима з трьома промахами фінішувала 22-ою. Анастасія Меркушина теж із трьома неточними пострілами фінішувала на 71 місці, а Катерина Бех настріляла 7 промахів і була лише 107-ою.

Ірина Петренко, яка була спочатку заявлена, знялася з перегонів через проблеми зі шлунком.

Торік Великий кришталевий глобус виграла норвежка Тіріль Екгофф. У чоловіків переможцем був норвежець Йоганнес Бйо.

Зараз ви читаєте новину «Чешка виграла першу біатлонну гонку сезону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua