Вівторок, 06 травня 2008 13:06

Перший етап Гран-прі ФІДЕ виграли Гашимов, Ван Юе і Карлсен

Перший етап Гран-прі ФІДЕ виграли Гашимов, Ван Юе і Карлсен
Вчора в Баку (Азербайджан) партіями 13-го туру закінчився перший етап Гран-прі ФІДЕ. Єдиний представник України Сергій Карякін на цих змаганнях набрав 6 очок, розділивши 8 - 10-е місця з Теймуром Раджабовим і Гатою Камським. Турнірну таблицю бакінського етапу і, відповідно, загальний залік очолили три спортсмени - Гашимов, Ван Юе і Карлсен.

13-й тур

Етьєн Бакро (Франція) - Магнус Карлсен (Норвегія) - 0:1

Сергій Карякін (Україна) - Гата Камський (США) - 0,5:0,5

Петро Свідлер (Росія) - Ернесто Інаркієв (Росія) - 1:0

Давид Навара (Чехія) - Іван Чепарінов (Болгарія) - 1:0

Олександр Грищук (Росія) - Теймур Раджабов (Азербайджан) - 0,5:0,5

Майкл Адамс (Англія) - Вугар Гашимов (Азербайджан) - 0,5:0,5

Ван Юе (Китай) - Шахріяр Мамедьяров (Азербайджан) - 0,5:0,5

Турнірне положення: Гашимов, Ван Юе, Карлсен - по 8, Мамедьяров, Грищук - по 7,5, Адамс, Свідлер - по 6,5, Раджабов, Камський, Карякін - по 6, Чепарінов, Навара - по 5,5, Бакро, Інаркієв - по 5.

Таким чином, після першого етапу Гран-прі ФІДЕ в загальному заліку лідирують Вугар Гашимов з Азербайджану, Ван Юе з Китаю і норвежець Магнус Карлсен. На їх рахунку - по 153,3 очка. У разі рівності набраних в турнірі очок, бали в загальний залік за регламентом розподіляються порівну. Кожен з учасників Гран-прі ФІДЕ може зіграти не більше ніж на чотирьох турнірах, при цьому в залік йдуть три кращі результати.

Нагадаємо, що переможець серії турнірів (другий пройде в Сочі з 30 липня по 15 серпня) в кінці 2009 року зіграє фінальний матч з восьми партій з володарем Кубка світу за право викликати на матч чемпіона світу.

За матеріалами: Sports.ru
Зараз ви читаєте новину «Перший етап Гран-прі ФІДЕ виграли Гашимов, Ван Юе і Карлсен ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода