понеділок, 03 вересня 2012 16:06

Паралімпіада-2012. Український легкоатлет з рекордом виграв золоту медаль

Андрій Голівець завоював для України чергове золото. Фото: telegraf.in.ua

Сьогодні, 3 вересня, збірна України на Паралімпіаді вже виграла одну золоту медаль. Її завоював Андрій Голівець в легкій атлетиці.

Українець Андрій Голівець виграв фінальне змагання зі штовхання ядра. У кращому своєму результаті він встановив рекорд України, штовхнув ядро на 16,25 метрів. У цьому ж змаганні українець Василь Лещинський посів четверте місце.

Чоловіки. Легка атлетика. штовхання ядра

1. Андрій Голівец (Україна) - 16.25 метрів

2. Володимир Андрющенко (Росія) - 15.21

3. Рассел Шорт (Австралія) - 14.73

4. Василь Лещинський (Україна) - 13.09

Всього на рахунку нашої збірної стало 14 золотих медалей, і вона йде на третьому місці разом з Росією та Австралією.

Зараз ви читаєте новину «Паралімпіада-2012. Український легкоатлет з рекордом виграв золоту медаль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua