четвер, 27 липня 2017 22:47

"Олімпік" та "Олександрія" зіграли внічию стартові матчі Ліги Європи

"Олімпік" не зміг утримати перемогу над ПАОКом. Фото: paokfc.gr

"Олімпік" і "Олександрія" стартували в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи

Донеччани зіграли внічию проти грецького ПАОКа. Матч на стадіоні "Динамо" в Києві завершився з рахунком 1:1.

Команди провели поєдинок на рівних, створюючи достатню кількість небезпечних моментів як у першому, так і в другому таймі. До перерви вболівальники голів так і не побачили.

Другий тайм почався з гола "Олімпіка" - Богданов подав зі штрафного, а Біленький виграв боротьбу на другому поверсі вразив ближній кут воріт головою.

ПАОК провів дві заміни, одна з яких допомогла зрівняти рахунок. Що вийшов на поле Енріке зробив прохід в штрафну і точно пробив у дальній нижній кут - 1:1.

"Олімпік" в подальшому частіше володів м'ячем, але більше гострих атак організували греки, хоча забити другий гол вони так і не зуміли.

"Олександрія" домінувала по ходу виїзного поєдинку проти румунської "Астри". Однак забити у ворота суперника не зуміла. При цьому з 80-ї хвилини команда Володимира Шарана залишилася в меншості: через перебір жовтих карток був вилучений Сергій Басов.

"Олімпік" - ПАОК - 1:1
Голи: Біленький, 49 - Педро Енріке, 59

"Олімпік": Махарадзе, Лук'янчук, Кравченко, Шабанов, Немчанінов, Богданов, Цимбалюк, Шестаков, Хомутов (Міхальов, 69), Моха (Мигунов, 64), Біленький (Сондей, 78)

ПАОК: Рей, Матос, Варела, Креспо, Леовац, Шахов (Бісесвар, 55), Каньяс, Чімірот, Кампуш (Педро Енріке, 55), Прійовіч, Мак (Пелкас, 81)

Попередження: Кравченко - Шахов, Леовац

"Олександрія" - "Астра" 0:0

"Астра": Ілієв, Польчак, Мрзляк, Георге (Маркіньос, 52), Дандя, Нікоаре, Бежан, Стан, Іоніце (Балауре, 77), Белу, Кіпірліу (Ле Таллек, 55).

"Олександрія": Паньків, Бацула, Гітченко, Чеботаєв, Басов, Грицук (Пономар, 66), Полярус (Цуріков, 71), Старенький (Бондаренко, 80), Запорожан, Банада, Сітало.

Попередження: Басов (39), Кіпірліу (49), Дандя (57), Басов (79) Польчак (79)

Вилучення: Басов (80)

Матчі-відповіді зі своїми суперниками команди проведуть за тиждень, 3 серпня.

Напередодні "Динамо" обіграло швейцарський "Янг Бойз" в першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Олімпік" та "Олександрія" зіграли внічию стартові матчі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua