четвер, 14 лютого 2019 19:05

"Олімпіакос" - "Динамо" 2:2. Кияни на заключних хвилинах вирвали нічию

Буяльський з партнерами з хорошим настроєм готувалися до матчу в Греції. Фото: ФК "Динамо"

У четвер, 14 лютого, у Піреї на стадіоні "Георгіос Караїскакіс" відбудеться перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи між "Олімпіакосом" та "Динамо". Початок - о 19:55.

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію поєдинку.

На матчі працюватиме суддівська бригада з Англії. Головний арбітр – 39-річний Крейг Поусон. На матчах англійської прем'єр-ліги працює з 2013 року, арбітр ФІФА - з 2015-го.

Одного разу Поусон перетинався з "Динамо" в єврокубках – у кваліфікації Ліги чемпіонів цього сезону під наглядом уродженця Шеффілда "біло-сині" зіграли на виїзді внічию з чеською "Славією" (1:1).

Асистенти арбітра: Лі Беттс, Йєн Хуссін. Додаткові асистенти арбітра: Пол Тірні, Джонатан Мосс. Четвертий арбітр: Едвард Смарт. Делегат УЄФА: Паоло Ронделлі (Сан-Марино). Спостерігач арбітражу УЄФА: Альфредо Тренталанге (Італія).

Стартові склади

"Олимпиакос": Жозе Са, Сіссе, Цимікас, Мерья, Вукович, Фортуніс, Камара, Поденсе, Гільєрме, Жил Діаш, Хассан

"Динамо": Бойко, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шабанов, Шепелев, Буяльський, Шапаренко, Вербич, Циганков, Соль

Перший тайм

10' Гол - 1:0. Після довгого пасу Фортуніс виграв боротьбу за м'яч у штрафному киян, відпасував на Хассана, який вивів свою команду вперед. Не кращим чином зіграли захисники "Динамо" Миколенко і Бурда.

13' Циганков заробив перспективний стандарт на правому фланзі, сам Віктор зробив навіс у штрафний, рикошетом від гравця "Олімпіакоса" м'яч опинився в руках голкіпера.

19' Гольовий момент у "Олімпіакоса": Кендзьора невдало віддав передачу на Бойка, Фортуніс перехопив пас, обіграв голкіпера і пробив по порожніх воротах - м'яч від стійки залишив поле.

21' Діаш наважився на удар з-за меж штрафного - воротар "Динамо" з цим впорався.

22' Сіссе у штрафному грубо зіграв проти Буяльського, якому наступив на ногу - арбітр не звернув на це уваги. Буяльський якийсь час пролежав на газоні, однак допомога лікарів не знадобилася.

27' ГООООООЛЛЛЛЛЛЛ - 1:1! Кендзьора в підкаті дотягнувся до м'яча і відпасував у центр штрафного, де Буяльський у дотик переправив м'яч у сітку, зробивши рахунок нічийним.

32' За фол проти Буяльського попередження отримав Камара, який пропустить повторний поєдинок у Києві.

40' Гол - 2:1: Діаш підхопив м'яч після того, як динамівці невдало розрядили ситуацію після подачі зі штрафного, і другим дотиком метрів з 27 поцілив точно у кут воріт - Бойко не зумів врятувати "Динамо".

Перерва

Другий тайм

49' Цимікас грубо зіграв проти Циганкова, якому дісталося ззаду по ногах - арбітр обмежився усним попередженням.

55' Бурда наважився на дальній удар метрів з 40 - воротар греків спокійно зафіксував м'яч.

58' Поденсе отримав жовту картку за фол проти Циганкова.

60' Соль скинув м'яч під удар Шапаренку, який метрів з 12 пробив повз ворота.

64' Вербич заробив перспективний стандарт метрах у 20 від воріт - сам словенець виконав удар зі штрафного, але не вистачило влучності.

70' Гольовий момент у "Динамо": після подачі з лівого флангу м'яч потрапив до Циганкова, який другим дотиком потужно пробив з меж штрафного - голкіпер зробив неймовірний сейв і врятував свою команду.

72' Гольовий момент у "Олімпіакоса": партнери вивели віч-на-віч з голкіпером Поденсе, який обіграв Бойка і пробив по порожніх воротах - м'яч пройшов поруч зі стійкою.

74' Жовту картку заробив Вербич.

80' Поденсе обіграв Кендзьору, увірвався у штрафний і пробив у ближній кут - мимо воріт.

82' Замість Шапаренка вийшов Гармаш.

83' Миколенко прострілив з лівого флангу і Гармаш міг відзначитися першим дотиком - голкіпер впорався з несильним ударом з близької відстані.

83' Замість Соля вийшов Русин.

89' ГООООООЛЛЛЛЛЛЛ - 2:2! Вербич скористався пасом Циганкова і ударом з відскоком від газону відновив рівновагу в рахунку.

90+3' Після подачі зі штрафного м'яч потрапив до Мерья, який з меж штрафного пробив головою - Бойко впорався з ударом.

Кінець матчу

Повторний матч між "Динамо" та "Олімпіакосом" відбудеться 21 лютого на НСК "Олімпійський".

Зараз ви читаєте новину «"Олімпіакос" - "Динамо" 2:2. Кияни на заключних хвилинах вирвали нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua