середа, 31 травня 2017 23:31

"Олександрія" вийшла в Лігу Європи: результати останнього туру УПЛ

"Олександрія" зіграла внічию з "Шахтарем" і вийшла в Лігу Європи

Сьогодні, 31 травня, відбулися матчі 32-го туру української прем'єр-ліги, який закриває нинішній сезон чемпіонату. В останніх матчах УПЛ визначився ще один учасник від України в єврокубках.

"Олександрія" зігравши внічию з "Шахтарем" оформила собі вихід в Лігу Європи. Команда Володимира Шарана вже другий рік поспіль виступатиме в єврокубках.

"Олександрія" - "Шахтар" - 1:1

Голи: Старенький, 23 - Борячук, 19

"Шахтар": Кудрик, Кобін (Піхальонок, 79), Ордець, Ракицький, Бутко, Танковський, Малишев (Кирюханцев, 65), Коваленко, Арабідзе (Степаненко, 46), Бланко Лещук, Борячук.

В інших поєдинках "Динамо" в Одесі виявилося сильнішим від "Чорноморця" з рахунком 2:1, а "Зоря" переграла в Запоріжжі "Олімпік (2:0).

"Динамо" - "Чорноморець" - 2:1

Голи: Гонсалес, 29, Ярмоленко, 64 - Андрієвський, 53 (з пенальті)

"Динамо": Рудько, Пантич, Очігава, Бурда, Морозюк, Шепелєв (Сидорчук, 60), Буяльський, Тимчик, Циганков (Рибалка, 79), Гонсалес (Ярмоленко, 61), Яремчук

"Зоря" - "Олімпік" - 2:0

Голи: Соболь, 27, Петряк, 80

На "Дніпро Арені" зустрічалися "Дніпро" і луцька "Волинь". З перших хвилин матчу вболівальники господарів активно використовували піротехніку, і арбітру зустрічі кілька разів доводилося зупиняти зустріч.

На початку другого тайму, за рахунку 1:0 на користь "Дніпра", поруч із голкіпером "Волині" Жмурко вибухнула петарда, після чого суддя відвів команди в роздягальні.

"Дніпро" і "Волинь" раніше втратили всі шанси на збереження прописки в еліті.

"Дніпро" - "Волинь" - 1:0 (перерваний)

Гол: Довбик, 32

В інших матчах "Карпати" у Львові обіграли "Зірку" з рахунком 2:1, а "Сталь" і "Ворскла" зіграли внічию 0:0.

"Карпати" - "Зірка" - 2:1

Голи: Нестеров, 22, Матвієнко, 68 - Прядун, 11

"Сталь" - "Ворскла" - 0:0

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров після матчу з "Чорноморцем" оголосив про відхід. Після трьох років роботи в клубі Ребров і керівництво "Динамо" не стали продовжувати контракт.

Зараз ви читаєте новину «"Олександрія" вийшла в Лігу Європи: результати останнього туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua