неділя, 05 грудня 2021 17:57

Норвежець виграв гонку переслідування

Крістіансен відірвався на останній стрільбі. Фото: "РІА Новості"

На етапі Кубка світу в Естерсунді (Швеція) завершилися чоловічі перегони переслідування на 12,5 км із чотирма вогневими рубежами.

Перемогу здобув норвежець Ветле Шостад Крістіансен, котрий припустився одного промаху. Другим став швед Себастіан Самуельссон, який на фініші обігнав француза Емільєна Жаклена на кілька метрів.

Дмитро Підручний ішов 10 після другої стрільби, але провалив стійку.

Найкращим з українців був Антон Дудченко – 19 місце. Він стартував із 44 позиції. Дмитро Підручний фінішував 32-м. Він мав 24 стартовий номер.

Зараз ви читаєте новину «Норвежець виграв гонку переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua