субота, 04 грудня 2021 17:50

Україна прийшла п'ятою в біатлонній естафеті

Брати Бйо задають тон у збірній Норвегії. Фото: Reuters

Сьогодні, 4 грудня, на другому етапі Кубка світу в Естерсунді відбулася чоловіча естафета. Збірна України фінішувала п'ятою.

Україну представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал, Антон Дудченко.

Перший етап збірна України закінчила на 7-й позиції, Артем Прима передав естафету з відставанням у 27 секунд.

Після другого етапу збірна України піднялася на другу позицію, Дмитро Підручний, показавши другий лижний хід, скоротив відставання від першого місця до 4 секунд.

На другій стрільбі третього етапу Богдан Цимбал пішов на штрафне коло та передав естафету 6-м з відставанням в 1 хвилину 20 секунд.

Антон Дудченко фінішував 5-м, зумівши випередити Домініка Віндіша з Італії.

Напередодні відбулися жіноча гонка переслідування, яку виграла Марта Ройселанд з Норвегії. Українка Юлія Джима фінішувала на 14-му місці.

Зараз ви читаєте новину «Україна прийшла п'ятою в біатлонній естафеті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua