субота, 04 грудня 2021 15:01

Норвежка виграла гонку переслідування

Марта знову в гарній формі. Фото: Reuters

Норвезька біатлоністка Марте Ройселанд здобула перемогу у перегонах на етапі Кубка світу в Естерсунді (Швеція). Спортсменка припустилася одного промаху. Другою до фінішу прийшла француженка Анаїс Бескон, яка не мала промахів та відстала на 4,8 секунди. Замкнула трійку ще одна представниця Франції Анаїс Шевальє-Буше, яка припустилася одного промаху і відстала на 7 секунд.

Україну представили Юлія Джима та Валентина Семеренко.

Джима стала 14-ю. Відставання від лідера становило +1.32,9.

Валентина Семеренко фінішувала 55-ою. Вона розпочинала гонку з останнього місця.

Сьогодні також відбудуться чоловічі естафетні перегони. Україну представлятимуть Дмитро Підручний, Артем Пріма, Богдан Цимбал та Антон Дудченко.

Зараз ви читаєте новину «Норвежка виграла гонку переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua