Середа, 16 квітня 2008 19:26

Незвичайні перегони на тюнінгованних тракторах пройдуть у Ростові

Незвичайні перегони на тюнінгованних тракторах пройдуть у Ростові
У Ростові в травні відбудуться єдині в Європі гонки на тюнінгованних тракторах.

- На четвертому кілометрі траси Ростов - Таганрог в кінці травня відбудеться "Бізон-Трек-шоу" - гонки на тюнінгованних тракторах, - розповів Віктор Демідов, керівник прес-служби компанії - організатора проекту "Бізон".

За його словами, змагання проводяться щорічно вже шість років і з кожним роком учасників в заїзді стає все більше. Цього року заявки про свою участь подали більше тридцяти п"яти чоловік.

- Учасники змагання - механізатори з регіонів Півдня Росії, крім того, цього року очікуються іноземні гості, трактористи-гонщики, - розповів Демідов.

Учасники стартують парами, а у фіналі пройдуть сольні заїзди. Дистанція в цілому перевищує один кілометр, впродовж якого разом з швидкістю руху трактористи показують і складні елементи водіння. Ніяких технічних обмежень правила змагань не передбачають.

- Учасникам заїзду організатори не забороняють технічних експериментів, проте конструкторські нововведення не повинні стосуватися рульової і гальмівної систем, оскільки безпека учасників стоїть на першому місці, - додав Демідов.

"Auto.Online"

Зараз ви читаєте новину «Незвичайні перегони на тюнінгованних тракторах пройдуть у Ростові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода