вівторок, 02 листопада 2021 18:11

Нестримний Самба - "Динамо" розтрощило "Барселону"

Самба Діалло став один із лідерів команди. Фото: ФК "Динамо" Київ

У матчі четвертого туру Юнацької Ліги УЄФА "Динамо" у Києві розгромило "Барселону" - 4:1.

Що потрібно знати про гру на стадіоні "Динамо" імені Лобановського?

Погода на користь "Динамо". У Києві був туман та мряка. Це дозволило нівелювати технічну перевагу іспанців.

Швидкий гол. Динамівець Самба Діалло забив вже на другій хвилині матчу красивим ударом із гострого кута.

Рівна гра. Команди намагалися не відсиджуватися біля власних воріт. М'яч в середині поля майже не затримувався.

"Барселона" весь другий тайм грала у меншості

Ключовим стало вилучення у складі "Барселони". Наприкінці першого тайму другу жовтку карту отримав гравець гостей Ільяс Акомаса. "Динамо" відразу покарало суперника та забило другий вирішальний гол.

"Динамо" не стало добивати суперника. У другому таймі маючи на одного гравця більше команда Костюка зіграла дуже обережно, уникнувши ризиків біля власних воріт. Кияни обмежилися тільки двома м'ячами у другому таймі.

Нестримний Самба Діалло. Новачок "Динамо" в матчі оформив дубль. Загалом це сенегалець забив вже п'ять м'ячів у Юнацькій Лізі УЄФА.

Закономірна перемога "Динамо". Кияни були сильнішими за суперника граючи в рівних складах. Коли суперник отримав вилучення, то залишалося відкритим тільки кількість м'ячів у воротах "Барселони".

"Динамо" очолює групи маючи у чотирьох матчах 10 очок.

Дорослі команди розпочнуть гру о 22:00. Звіт про матч та онлайн-трансляцію читайте на нашому сайті.

Зараз ви читаєте новину «Нестримний Самба - "Динамо" розтрощило "Барселону"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua