субота, 24 листопада 2012 18:24

Наталія Бурдига фінішувала сьомою у спринті на шведському етапі Кубка IBU

Наталія Бурдига показала найкращий результат серед Українок ФОТО: biathlon.sumy.ua

Сьогодні, 24 листопада, в Ідре (Швеція) стартував перший етап Кубка IBU. Завершилася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами. У старті взяли участь 95 спортсменок.

Перемогла норвежка Хільде Фенне, яка промахнулась один раз і випередила на 2,1 секунди польку Вероніку Новаковську-Земняк. Третє місце посіла норвежка Текла Брюн-Лі, яка продемонструвала точну стрільбу.

Краща з українок Наталія Бурдига при чистій стрільбі була сьомою з відставанням від переможниці у півхвилини. Інна Супрун з двома промахами посіла 14-е місце. Юлія Джима і Надія Бєлкіна, допустивши 4 і 3 промахи відповідно фінішували 35-ю і 60-ю. Валя Семеренко на першому вогневому рубежі промахнулася чотири рази і в підсумку не фінішувала.

Біатлон. Кубок IBU. Перший етап. Ідре (Швеція), 24 листопада

Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневих рубежі.

1. Хільде Фенне (Норвегія) - 22:36.1 (1+0)

2. Вероніка Новаковська-Земняк (Польща) - +2.1 (1+1)

3. Текла Брюн-Лі Норвегія) - +10.1 (0+0)

...

7. Наталія Бурдига - +30.0 (0+0)

14. Інна Супрун - +1:05.5 (1+1)

35. Юлія Джима - +2:11.2 (4+0)

60. Надія Бєлкіна - +2:56.5 (3+0)

Валя Семеренко (4+) - не фінішувала

Зараз ви читаєте новину «Наталія Бурдига фінішувала сьомою у спринті на шведському етапі Кубка IBU». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua