субота, 24 листопада 2012 14:22

Біланенко став шостим у спринті на шведському етапі Кубка IBU

Олександр Біланенко відстріляв без промахів ФОТО: sportonline.ua

Сьогодні, 24 листопада, в Ідре (Швеція) стартував перший етап Кубка IBU. Завершилася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами. У старті взяли участь 135 спортсменів.

Перші два місця зайняли австрійські біатлоністи. Переміг Джуліан Еберхард, випередивши Тобіаса Еберхарда на 23,9 секунди, при цьому обидва пробігли по одному штрафному колу.

Трійку призерів замкнув росіянин Віктор Васильєв з відставанням у 30,2 секунди при відсутності втрат на вогневих рубежах.

Найкращий з українців Олександр Біланенко зайняв шосте місце з відставанням в 45 секунд при точній стрільбі. Артем Прима з двома промахами був дев'ятим, Сергій Седнєв з одним промахом - 12-м. Пізні стартові номери Романа Прими (118) і Дмитра Підручного (124), що бігли по вже розбитій трасі, не дозволили їм піднятися вище 41-го і 52-го місць відповідно.

Жіноча спринтерська гонка відбудеться в суботу о 14:00 за Києвом.

Біатлон. Кубок IBU. Перший етап. Ідре (Швеція), 24 листопада

Чоловіки. Спринт. 10 км, два вогневих рубежі.

1. Джуліан Еберхард (Австрія) - 25.07,3 (1+0)

2. Тобіас Еберхард (Австрія) - відставання 23,9 (0+1)