понеділок, 18 червня 2012 11:46

Найгірший виступ в історії: Нідерланди програли третій матч на Євро
18

Вболівальниця національної збірної Нідерландів

Збірна Португалії вийшла у плей-офф Євро-2012. В останньому матчі групи B португальці здобули перемогу над збірною Нідерландів з рахунком 2:1.

У матчі Португалія - Нідерланди перший тайм також закінчився з рахунком 1:1. Перший гол в матчі забили голландці - на 11-й хвилині Рафаель ван дер Варт обвідним ударом відправив м'яч у дальній кут воріт Патрісіу. Через 15 хвилин після голу португальці відігралися завдяки м'ячу Кріштіану Роналду. У другому таймі Роналду зробив дубль, забезпечивши переможний результат.

За результатами матчів збірна Німеччини посіла перше місце в групі з 9 очками. Португальці з 6 очками опинилися на другому місці. Таким чином, визначилися перші дві пари чвертьфіналістів: Німеччина - Греція і Португалія - Чехія.

Для збірної Нідерландів цей чемпіонат Європи став найгіршим в історії - голландці програли всі три матчі в групі, в той час як раніше вони ні разу не програвали на груповій стадії більше одного матчу.

Зараз ви читаєте новину «Найгірший виступ в історії: Нідерланди програли третій матч на Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua