субота, 07 березня 2009 17:13

Найдорожчий гравець "Динамо" відіграв 90 хв за "дубль"

Найдорожчий гравець в історії київського "Динамо" бразилець Гільєрме поступово набирає фізичні кондиції.

Сьогодні південноамериканець провів всі 90 хвилин в поєдинку дублюючих складів "Динамо" і полтавської "Ворскли". Гільєрме був досить активний, непогано діяв на полі, міг відзначитися, але в одному з епізодів пробив у поперечку, а в кінці матчу потрапив у воротаря з вигідної позиції.

Гільєрме був досить активний і міг забити

Матч завершився внічию 1:1. Рахунок відкрив Роман Зозуля, який реалізував пенальті за фол проти себе. А на останній хвилині зустрічі гості після подачі з штрафного відігралися.

У динамівців в основі вийшов Мандзюк, що повернувся з "Арсеналу" а також потенційні гравці першої команди Морозюк і Шацьких.

"Динамо" - "Ворскла" - 1:1 (1:0)

Гол: Зозуля (13, пен.) - Матвєєв (88).

"Динамо": Рибка, Мандзюк, Сахневич, Хачеріді, Назарчук, Прілєпов (Пінчук, 80), Морозюк, Шацьких, Гільєрме, Теміле (Білала, 70), Зозуля.

"Ворскла": Чуваєв, Матвєєв, Пєсков, Зоря, Вовкодав, Місяйло, Громов, Субочєв, Безвусий (Романчук, 55), Кунєв, Янузі.