понеділок, 01 грудня 2008 11:32

Найближчий суперник "Металіста" по Кубку УЄФА знов розгромно перемагає

Лідер грецького чемпіонату і суперник "Металіста" в Кубку УЄФА впевнено переміг "Паніоніс" (10-е місце) з рахунком 4:1, здобувши другу велику перемогу за тиждень.

У першому таймі господарі забили тільки раз. Беллускі здорово розібрався в центрі штрафної після навісу Оскара. Після перерви Лето так вдало навісив, що воротар не зміг зафіксувати м"яч, і Діого легко вразив ворота. Мітроглу, котрий вийшов на заміну, оформив дубль за декілька хвилин, причому забивав голи-брати. Обидва рази перший удар з лінії воротарської воротар відбивав, але сам же форвард і добивав його в сітку.

Тільки після цього беки "Олімпіакоса" розслабилися і дозволили Гундулакісу здорово пробити в праву дев"ятку.

"Олімпіакос": Нікополідіс, Оскар, Нтіойо (Мітроглу, 68), Жевлаков, Рауль Браво, Мендрінос, Дуду, А. Пападопулос, Лето (Джорджевіч, 71), Белусккі (Галетті, 63), Пантос.

Голи: Беллусккі, 31, Діого, 52, Мітроглу, 78, 80 - Гундулакіс, 87.

Sport.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Найближчий суперник "Металіста" по Кубку УЄФА знов розгромно перемагає». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua