пʼятниця, 20 жовтня 2017 14:15

"Мужики": як "Зоря" здобула історичну перемогу в Лізі Європи
29

“Зоря” перемогла “Герту” у Львові — 2:1

Луганська "Зоря" зіграла третій матч у рамках групового етапу Ліги Європи в поточному сезоні.

Суперниками луганчан були футболісти німецької "Герти". Зустріч завершилася перемогою українського клубу - 2:1. Це перша домашня перемога луганців у груповому турнірі Ліги Європи. Матч відбувся на "Арені Львів".

У першому таймі гості показали цікавіший футбол, однак забити вдалося саме українському колективу. Точним ударом зі штрафного відзначився Сілас.

У другому таймі вже "Зоря" грала "першим" номером, однак луганчани пропустили прикрий м'яч. Вирішальним стало взяття воріт у виконанні Сватка, який забив п'ятою і подарував команді три очки.

Після трьох турів луганчани набрали шість очок і відірвалися від третього місця на чотири бали.

Зараз ви читаєте новину «"Мужики": як "Зоря" здобула історичну перемогу в Лізі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua