понеділок, 16 квітня 2012 13:59

"МЮ" розгромив "Астон Віллу" і наблизився до рекорду
5

"Манчестер Юнайтед" не залишив шансів "Астон Віллі" у домашньому матчі англійської Прем'єр-ліги і став іще на крок ближчим до рекордного 20-го чемпіонського титулу.

Манкуніанці домоглися свого вже на сьомій хвилині, коли Вейн Руні реалізував пенальті за фол на Ешлі Янгу. Голкіпер бірмінгемців Шей Гівен згодом не раз рятував ворота "Вілли", але вберегти команду від розгрому виявився не в силах.

Іще у першому таймі Денні Велбек замкнув пас Патріса Евра, подвоївши рахунок, а після перерви Руні та Нані ще по разу вразили ворота гостей, забезпечивши "МЮ" перемогу з рахунком 4:0, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Манчестер Юнайтед - Астон Вілла 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Руні (7, пенальті), 2:0 - Уелбек (43), 3:0 - Руні (73), 4:0 - Нані (90).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Рафаел, Дж. Еванс, Ріо Фердинанд, Евра, Скоулз (Клеверлі, 78), Керрік, Ешлі Янг (Нані, 61), Валенсія, Уелбек, Руні (Бербатов, 75).

Астон Вілла: Гівен, Бейкер, Кларк (Хескі, 64), Коллінз, Ліхай, Гарднер, Беннан, Хаттон, Айрленд (Каррутерс, 75), Агбонлахор, Вайманн (Нзогбія, 83).

Попередження: Каррік (9), Гарднер (38), Скоулз (49), Хаттон (51), Беннан (90), Нані (90).

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" розгромив "Астон Віллу" і наблизився до рекорду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua